Szkoła Języków Obcych MAGNUS

Test Kwalifikacyjny Online

Zapraszamy do wypełnienia naszego testu kwalifikacyjnego, dzięki któremu możesz sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego.

Jeśli zdecydujesz się na uczestnictwo w naszej szkole, przeprowadzimy z Tobą bardziej szczegółową rozmowę na bazie wypełnionego testu kwalifikacyjnego on-line i zakwalifikujemy Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania.

W każdym pytaniu wybierz jedną właściwą odpowiedź. Możesz sprawdzić wynik testu naciskając przycisk 'Sprawdź' po każdych 5 pytaniach. Na czerwono zaznaczona będzie błędna odpowiedź, a na zielono poprawna. Jeśli nie wiesz, jaka powinna być odpowiedź, pomiń pytanie. Strzelanie odpowiedzi nie pomoże nam w dokładnym określeniu poziomu, na jakim się znajdujesz.

Możesz również resetować wszystkie odpowiedzi naciskając przycisk 'Resetuj', jednak tylko przed naciśnięciem przycisku 'Sprawdź'.

Po sprawdzeniu wyniku możesz zakończyć test naciskając przycisk 'Zakończ'. Wówczas pojawi się wynik testu ze statystyką dla każdego poziomu zaawansowania, która zawiera ilość rozwiązanych i pominiętych zadań oraz poprawnych i błędnych odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz test z kluczem. Miłej pracy!

Rozpocznij test
Kursy Tłumaczenia Cennik Poziomy Metody Szkoła Kontakt
© 2007-2021 Magnus - Szkoła Języków Obcych