Szkoła Języków Obcych MAGNUS

Lektorzy

Kluczowym warunkiem wysokiej jakości kursów jest wykwalifikowany, doświadczony i zmotywowany lektor.

Tylko taki lektor towarzyszy każdemu Słuchaczowi w naszej szkole.

Nasi lektorzy to osoby:

  • po studiach filologicznych, ewentualnie osoby posiadające certyfikaty uprawniające do nauczania oraz dysponujące udokumentowanymi referencjami
  • podnoszące swoje kwalifikacje i dbające o rozwój swój, szkoły, a co za tym idzie Słuchaczy
  • z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie
  • wielokroć motywowane poprzez częste hospitacje, ankiety i odpowiednie do wyników wynagrodzenie
  • dynamiczne, elastyczne, ale i pracowite, więc również wymagające
  • pasjonujące się w nauczaniu
  • anielsko cierpliwe


mgr Aleksandra Brajewska - główny metodyk i lektor szkoły MAGNUS.

Ukończyła studia z zakresu filologii angielskiej wraz z uprawnieniami pedagogicznymi do nauki języka angielskiego.

Jest osobą z kilkuletnim, ciągłym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Udzielała korepetycji, prowadziła kursy indywidualne oraz grupowe od poziomu podstawowego (beginner) do zaawansowanego (advanced). Jej uczniami byli zarówno dorośli w sędziwym wieku jak i 2-letnie maluchy.

Pełniła stanowisko lektora w kilku szkołach językowych (m. in. British Centre i Yellow we Wrocławiu).

W każdym charakterze pracy poznawała szczegóły efektywnych metod nauczania, organizowania czasu pracy sobie i innym oraz podejmowania często trudnych decyzji.

Ciągły kontakt z klientami pozwolił jej rozwinąć komunikatywność, umiejętność negocjacji, oraz sposoby zaspokajania potrzeb różnych osobowości.

Lubi pracę z ludźmi, a nauczanie od zawsze sprawiało jej przyjemność; dlatego też nie brakuje jej entuzjazmu i fantazji w relacji nauczyciel-uczeń. Daje dzieciom, młodzieży i dorosłym motywację do nauki i świadomość uzyskanych postępów.


mgr Agnieszka Łużna - lektor z długoletnim doświadczeniem

Jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Posiada certyfikaty FCE i CAE.

Jej przygoda z językiem angielskim zaczęła się 12 lat temu, gdy rozpoczęła pracę w Centrum Języków Obcych Atut, nauczając dzieci w różnym wieku. Wiedzę i doświadczenie, jakie tam zdobyła wykorzystała, pracując jako nauczyciel w szkole podstawowej i gimnazjum.

Współpracowała także ze Szkołą Języków i Zarządzania "Promar-International", prowadząc kurs doskonalący dla nauczycieli w ramach projektu unijnego.

Nauczanie jest jej pasją, praca z ludźmi jest motywacją do nieustannego rozwoju, dlatego też stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach metodycznych, dzięki którym poznaje nowe techniki rozwijania umiejętności językowych u swoich uczniów.


mgr Katarzyna Monticolo - lektor o wielkiej kreatywności i cierpliwości

Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim z zakresu filologii angielskiej, otrzymując jednocześnie uprawnienia pedagogiczne do nauki języka angielskiego.

Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła w 2004 roku. W ciągu tych kilku lat nieprzerwanie zajmowała się kształceniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pracowała jako lektor szkoły językowej British School, a także jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej.

Te kilka lat pracy pozwoliło jej na ciągłe doskonalenie umiejętności związanych z ciekawym, a przede wszystkim efektywnym przekazywaniem wiedzy innym. Niekwestionowanym sprzymierzeńcem tych umiejętności jest jej ogromna cierpliwość i staranność w przygotowaniu do zajęć.

Nauczanie języka angielskiego stanowi dla niej ogromną przyjemność. Sukcesy jej uczniów, nawet te najmniejsze, przynoszą jej wiele satysfakcji i radości, a ich uśmiech i zadowolenie to dla niej największa nagroda.


mgr Renata Stępień – mianowany nauczyciel języka niemieckiego

Jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Częstochowie i Uniwersytetu Wrocławskiego z tytułem magistra filologii germańskiej. Ponadto ukończyła studia na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Monguncji oraz podyplomowe studia dla tłumaczy języka niemieckiego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Posiada dziewięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego. Nauczała w Gimnazjach, Liceach, Szkołach Policealnych oraz Językowych, tj. "Omnibus" we Wrocławiu. Stale udoskonala swój warsztat pracy uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach.

Zorganizowała dwie międzynarodowe wymiany młodzieży szkolnej na bazie języka niemieckiego. Doskonale potrafi dostosować program nauczania do potrzeb Słuchaczy, zawsze z naciskiem na przygotowanie do komunikacji w sytuacjach życia codziennego.

Wysokie kwalifikacje i obszerne doświadczenie tego lektora sprawiają, że ze spokojem można powierzyć mu skuteczne nauczanie języka niemieckiego.

Jej urok osobisty i sympatyczne usposobienie w połączeniu z rzetelnością i pomysłowością sprawiają, że Słuchacze (nawet Ci co kiedyś za niemieckim nie przepadali) mówią: "Szkoda, że już koniec lekcji".

Kursy Tłumaczenia Cennik Poziomy Metody Szkoła Kontakt
© 2007-2021 Magnus - Szkoła Języków Obcych